YÖNETİM

17. Dönem Yönetim Kurulu

MİMAR
Dr. Mimar Armağan GÜLEÇ KORUMAZ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Dr. Mimar Armağan GÜLEÇ KORUMAZ
Ahmet ÖVET
Ali BABAOĞLU
Ali ÇELİK
Aliye TEMİZCİ
Cüneyt İNAN
Dilara AYTÜRK TULUKCU
Erhan ÖNCAN
Feyza YARAR
Gökhan BECERİK
Hilal ŞAHİN
Muhammed ÖNCÜ
Seda KARAKURT
Serdar YALMAN

16. Dönem Yönetim Kurulu

MİMAR
Dr. Mimar Armağan GÜLEÇ KORUMAZ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Dr. Mimar Armağan GÜLEÇ KORUMAZ
AHMET ÖVET
ALİ BABAOĞLU
HARUN UÇMAZ
AHMET KUŞTEPE
MUSTAFA ŞAHİN
MERVE BÜYÜKERGEN
Feyza YARAR (YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ)
Serdar AŞKIN (YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ)
İsa ESER (YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ)
Dilara Aytürk TULUKÇU (YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ)
Muhammed ÖNCÜ (YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ)
İbrahim TALAŞLI (YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ)
Zeynep Ümmühatun ÖZEN (YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ)

15. Dönem Yönetim Kurulu

MUSTAFA KAŞ

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

MUSTAFA KAŞ
HASAN ÖZDEMİR
S.ARMAĞAN GÜLEÇ KORUMAZ
İBRAHİM BAL
AHMET KUŞTEPE
ALİ BABAOĞLU
İSMAİL ÖZKOYUNCU

14. Dönem Yönetim Kurulu

MUSTAFA KAŞ

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

MUSTAFA KAŞ
AHMET ÖVET
BERRİN TAŞKAZAN
MEHMET KOYUNCU
HASAN ÖZDEMİR
Ü.ÖZNUR GÖKTAŞ
MUSTAFA DERELİ

13. Dönem Yönetim Kurulu

M.SERDAR IŞIK

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

M.SERDAR IŞIK
HÜSEYİN BAŞAR
MEHMET KOYUNCU
ZEKİ ÜNEN
MUSTAFA KAŞ
BERRİN TAŞKAZAN
AHMET ÖVET

12. Dönem Yönetim Kurulu

M.SERDAR IŞIK

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

M.SERDAR IŞIK
MUSTAFA SÜTİÇEN
İHSAN KILINÇARSLAN
ZEKİ ÜNEN
HÜSEYİN BAŞAR
MEHMET KOYUNCU
A.BETİM ULULAR

11. Dönem Yönetim Kurulu

M.SERDAR IŞIK

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

M.SERDAR IŞIK
MUSTAFA SÜTİÇEN
İHSAN KILINÇARSLAN
ZEKİ ÜNEN
HÜSEYİN BAŞAR
MEHMET KOYUNCU
A.BETİM ULULAR

10. Dönem Yönetim Kurulu

M.SERDAR IŞIK

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

M.SERDAR IŞIK
MUSTAFA SÜTİÇEN
İHSAN KILINÇARSLAN
ZEKİ ÜNEN
HÜSEYİN BAŞAR
MEHMET KOYUNCU
ABDULLAH NALTEKİN

9. Dönem Yönetim Kurulu

ABDULLAH NALTEKİN

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

ABDULLAH NALTEKİN
CENGİZ SABUNCU
FARUK KOÇAK
MUSTAFA KAŞ
MEHMET KALAYCI
EKREM BEYAZBENLİ
RECEP UYANDIRAN

8. Dönem Yönetim Kurulu

ABDULLAH NALTEKİN

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

ABDULLAH NALTEKİN
CENGİZ SABUNCU
FARUK KOÇAK
MUSTAFA KAŞ
MEHMET KALAYCI
İSMAİL FİDAN
EKREM BEYAZBENLİ

7. Dönem Yönetim Kurulu

ABDULLAH NALTEKİN

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

ABDULLAH NALTEKİN
CENGİZ SABUNCU
FARUK KOÇAK
MUSTAFA KAŞ
MEHMET KALAYCI
İSMAİL FİDAN
EKREM BEYAZBENLİ

6. Dönem Yönetim Kurulu

ABDULLAH NALTEKİN

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

ABDULLAH NALTEKİN
MUSTAFA ULUSOY
FARUK KOÇAK
MUSTAFA KAŞ
S.ŞENOL AYDIN
HASAN ÖZDEMİR
ABDÜLLATİF HIDIR

5. Dönem Yönetim Kurulu

D.MEHMET DOLULAR

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

D.MEHMET DOLULAR
ABDULLAH NALTEKİN
FARUK KOÇAK
MUSTAFA ULUSOY
AZİZ DEMİRÖZKAN
HASAN ALİ ÜNLÜ
İBRAHİM BAKIR

4. Dönem Yönetim Kurulu

D.MEHMET DOLULAR

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

D.MEHMET DOLULAR
MUSTAFA SÜTİÇEN
M.SERDAR IŞIK
MUSTAFA CELEPÇİ
FARUK KOÇAK
AHMET ARSLAN
MUSTAFA ULUSOY

3. Dönem Yönetim Kurulu

ESAT YILDIRIM

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

ESAT YILDIRIM
CENGİZ SABUNCU
HATİCE MENDİ
ATİLLA ORHON
HÜSEYİN KULU
ZEKİ ÜNEN
ADEM DAMAR

2. Dönem Yönetim Kurulu

ALİ SEVEN

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

ALİ SEVEN
ABDULLAH NALTEKİN
D.MEHMET DOLULAR
M.SERDAR IŞIK
MUSTAFA CELEPÇİ
CENGİZ SABUNCU
ALİ BEBEK

İlk Dönem Yönetim Kurulu

ALİ SEVEN

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

ALİ SEVEN
MUSTAFA ULUSOY
D.MEHMET DOLULAR
MUSTAFA CELEPÇİ
M.SERDAR IŞIK
NESİMİ GÖKDAĞ
MUSTAFA ERGİNER