KMF'21 Atölye Katılımcı Listesi

KMF'21 Atölye Katılımcı Listesi

ATÖLYE ADI: AKRİLİK BOYA İLE TUVALE TARİHİ YAPI RESİM YAPMA ATÖLYESİ

YÜRÜTÜCÜ: Sümeyra DÖNMEZ

1    Serenay BAŞCİVAN          
2    Atakan EŞMELİ                 
3    Gülşen DENİZ                    
4    Ali Osman BOZKIR        
5    Beyza Nur KESGİN           
6    Selcen GÜNDOĞDU          
7    Nihan MIZIRAK          
8            Nurcan Tuna

ATÖLYE ADI: ESKİZLE KENTİ DENEYİMLEMEK 

YÜRÜTÜCÜ: MURAT ORAL

1    SERPİL SUCU CAN
2    BETÜL SOYDAKÖK
3    ULVİYE BELLİDİNÇ
4    NAGEHAN AKDAĞ
5    AYŞE SEDA ÇALIŞKAN
6    AYSEL EDA ÇALIŞKAN
7    BANU YEDİRİCİ
8    BÜŞRA KOÇAK
9    MEHMET ESAT ÖZCAN
10    MELİKE CANOĞLU
11    ALPEREN ALICI
12    MELEK NUR KAPLAN
13    SERAP ÖZAĞIR
14    MÜNEVVER ŞEYDA KÜÇÜKS.
15    BENGİNUR DOĞAN 

ATÖLYE ADI: KARAKALEM İLE TARİHİ YAPILARI RESMETME DESEN ATÖLYESİ

YÜRÜTÜCÜ:  CEREN SENA SALUK

1    Merve Nur Toydemir            
2    Büşra Tanoğlu            
3    Mustafa Seyir Uyar            
4    Hatice Sıla Çolak
5            Zeynep Sena Ünal
6.           Neşe Gaye Borhan
7.          Emine Yılmaz

ATÖLYE ADI: KENTLE İLİŞKİDE TARİHİ YAPILARIN ÖNEMİ 

YÜRÜTÜCÜ: Doç. Dr. Bilgehan Yılmaz Çakmak   

1    Zehra Sevgi 
2    Betül Koyuncu 
3    Büşra Nur Bardakçı 
4    Halenur Erdoğan 
5    Yurdanur Aydoğdu 
6    Gül Ceylan
7    Aslınur Aydın
8    Esranur Kalkan
9    Ayşe Nur Öksüz 
11    Ceyda Koca
12    Büşra baran
13         Muhammet Tayyip Ateş 
14        Didar Hidayetoğlu

ATÖLYE ADI: KERPİÇ İLE TONOZ YAPIMI ATÖLYESİ 

YÜRÜTÜCÜ: Y. MİMAR SERKAN DUMAN

1.    Kubilay Olcay
2.    Şeyma Güneş
3.    Muhammed Ali Vançin
4.    Safiye Özeskiciler
6.    Furkan Samet Küçük
7.    Muazzez Oğul
8.            Aslıhan Öztulum
9.    Miraynur Vert
10.    Emine Ceylan
11.    Adem Aslan
12.    Furkan Gödel
13.    Emine Nur Selçuk
14.    Beyza Nur Yiğit
15.    Banu Yedirici
16.    Şeyma Güler
17.    Saliha Akın
18.    Durdane Dağ
19.        Münevver Şeyda Küçükşakalak

ATÖLYE ADI: LİNOL OYMA VE GRAVÜR BASKI İLE MİMARİ YAPI RESMETME WORKSHOP ATÖLYESİ

YÜRÜTÜCÜ: Prof.Dr. Mustafa Küçüköner 

1- Selcen Gündoğdu       
2- Dilara Akdoğan    
3-Furkan Taşdemirel

ATÖLYE ADI: MEKANIN ÜRETİMİ 

YÜRÜTÜCÜ: NİHAN ÖNCAN/AYŞE TÜZÜN/ALİ CİHAN ŞAHİN/HATİCA ÜLKÜ ÜNAL/ESİN GÜLŞEKER

1    Furkan Taşdemirel            
2    Ayça Onur             
3    Zeynep Sena Ünal            
4    Mevlüt Atakan Bozkır            
5    Yasemin Kaplan             
6    Havvanur Dağ             
7    Serenay Başcivan            
8    Rahime Büşra Şimşek             
9    Şükran Şener             
10    Hilal Gündüz            
11    Beyza Özaktan            
12    Mehmet Onat Emir            
13    Emel Karabıyık             
14    Ulviye Bellidinç            
15    Hilal Esra Önal             
16    Mehmet Erdoğan     
 17          Esra Adak     
 18    Aysu Ceren Özkan     
19    Zeynep Berfin Göksu         
21    Sevgi Baştürk    
22    Şeyma Atay     
23    Rıdvan Otaran    
24    Muhammet Şevket Demirel     
25    Burak Sırrı Demirel     
26    Asuman Bostan    
27    Pelin Bozoğlu    
28    Gamze Yakış    
29    Raziye Çınar     
30    Mübeccel Kaya    
31    Hakan Kayhan         
33         Betül Balkı

ATÖLYE ADI : MİMARİ VE ÇİNİ 

ATÖLYE YÜRÜTÜCÜLERİ : HAKAN BECERİK

Ahmet Çakmak
Tahir Burhan Özen
Berfi Evkaya
Berceste Elif Öztaş
Gökçen Özsaraç
Esra Sayılgan
Nurcan Tektaş
Gamze Kahraman
İlknur Karaca
Fadime Kömürcü
Fatma Karabulut
Betül ÇINAR
Enes Köse
muhammet ikbal özkan
Beyza Akal

ATÖLYE ADI : MONO ERATH SIKIŞTIRILMIŞ TOPRAK UYGULAMALI ATÖLYE 

ATÖLYE YÜRÜTÜCÜLERİ : MİMAR Can CUMALI - MİMAR Çağlar İŞBİLİR

Ramazan Özden       
ORHUN EMRE YILMAZ                                       
Alper Demirsoy                                              
BÜŞRA ÇATAL                                              
Burhan Özen                                                    
Furkan Gökgöz                                              
Abdul Hai    
Mohammed kusai ELMUSTAFA    
Hafize Nur Güler     
Ayşe Nur çini    
Mübeccel Kaya    
Orhun özder    
Elif kavaf    
İrem gökçe    
Damla Kılıç    
Sevgi Baştürk    
Gizem Hilal Çamdal    
ÖmerFaruk Yıldırım

ATÖLYE ADI: SULUBOYA İLE MİMARİ SUNUM : YOK OLAN TARİHİ ESERLER

YÜRÜTÜCÜ: Mustafa SÖNMEZ

Büşra ÇATAL                     
Züleyha YUMUK            
Raziye FİDAN

ATÖLYE ADI: VR 

YÜRÜTÜCÜ: Ali Cihan ŞAHİN 

Ceyhan TAZEFİDAN             
  Beyza Nur KESGİN             
  M. Hüseyin KESGİN        
  Nihan MIZIRAK                    
   Emre DURAN      
   Hakan KAYHAN                                  
    Hakan  MUTLU               
    Meryem UĞURAL          
     Mustafa ÇOPUR                
     Halil Furkan KARA      
      R.Aybüke DOĞANBEY      
       M.Furkan DOĞANBEY         
       Akın TÜRKOĞLU                 
       Kübra AKTAŞ                          
       K.Buğra YAZICI                     
      M.Onur ÖRNEK                     
       A.Enes ŞAHİN                         

ATÖLYE ADI: Teknolojinin Mimarisi

YÜRÜTÜCÜ: Kübra Bakan / Meyra Koç / Fatmanur Özdemir / Raziye Ceren İncekara

1    Sema çakan    
2    Selin çakan    
3    Mustafa Emre Dülgeroğlu    
4    Hüdanas Görgün    
5    Şeyma Parav    
6    Kadir Hüseyin BAŞDOĞAN    
7    Yağmur Erciyes    
8    Beyza Şahin    
9    Beren Keziban Özdemir
10    Akın Türkoğlu    
11    Ulviye Bellidinç    
13    Enes Köse        
15    Muhammet İkbal Özkan    
16    Mustafa Seyit Uyar    
17.      Berre Nur Erol
18.      Gülşen Şevval İnce

03 October, 2021 / Konya Mimod yazdı

YORUM YAZ