Bayramımız Kutlu Olsun

Basın Bildirisi / Tarih: 19.05.2018

Büyük Türk milletinin bekasını muhafaza ederek yarınlara emin adımlarla yürüme isteği 19 Mayıs 1919 da Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak basması ile vücut bulmuştur.
Samsun da atılan ilk adım, bugün alnımızı secdeye huzur içinde koyabildiğimiz, ailemizle ve tüm sevdiklerimizle özgürce yaşayabildiğimiz Türkiye Cumhuriyeti Devletini ortaya çıkarmıştır
Bağımsızlıkla özdeşleşen Türk milleti, kendisine razı getirtilmek istenen hiçbir düşünceyi kabul etmemiş, kendi içinden çıkardığı liderle kendi kaderini kendi çizmiştir. Böylesi anlamlı bir tarih olan 19 Mayıs, Türk gençliğine Atasından bir armağandır.
Türk gençliğinin kendine yakışanı yapması, yarınların Türkiye’sinde söz sahibi olabilmek için kendisini en iyi şekilde geliştirmesi hepimizin en büyük dileğidir. Bizler, dinamik, zinde, çalışkan bir Türk gencinin hayatın her alanında sorumluluk üstlenmeye arzulu olmasını istiyoruz. 
Bu duygu ve düşüncelerimizle Türk milletinin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Genlik ve Spor Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutlarız.
Başta ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşları olmak üzere aziz milletimizin ebediyeti intikal etmiş tüm şehitlerini ve gazilerini rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz, mekanları cennet ruhları şad olsun...


Diğerleri :