Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color brick color green color

Haber ve Etkinlikler

FPSS slide image

Şubemizin 14.Olağan Genel Kurulu , 22-23 Şubat tarihlerinde çoğunluk aranmaksızın gerç...

Devamı...
FPSS slide image

Meslekte 40 ve 25 yılını dolduran Üyelerimiz için düzenlediğimiz ...

Devamı...
FPSS slide image

Meslekte 40 ve 25 yılını dolduran Üyelerimiz için düzenlediğimiz ...

Devamı...

Duyurular

Bulunduğunuz Sayfa :Anasayfa
İZMİR YAPI FUARI 06-09 KASIM 2015
İZMİR YAPI FUARI
06 – 09 KASIM 2015        3 GECE / 3 GÜN
SIĞACIK – ALAÇATI – ÇEŞME – KUŞADASI – EFES – ŞİRİNCE

1.GÜN: 06.11.15 CUMA KONYA – İZMİR
Sabah 08.15’de Konya Havaalanı’nda buluşma. Check-in işlemlerinden sonra Sun Express Hava Yolları ile 09:15 uçuşu ile İzmir’e uçuyoruz. 10.30’da İzmir’e varıyoruz. Bizi bekleyen aracımız ile İzmir Fuar’ına transfer oluyoruz. Fuar gezisinin ardından akşam yemeğimizi alarak otele hareket ediyoruz. Yerleşme ve konaklama otelimizde.
Devamını oku...
 
BİLİRKİŞİLİK BAŞVURULARI HAKKINDA

2016 Yılı için Bölge Adliye Mahkemesi Adli Yargı Adalet Komisyonlarınca Bilirkişi Listelerinin Düzenlenmesi Hakkında Yönetmelik" e göre bilirkişilik yapmakve “Ceza Muhakemesi Kanununa Göre İl Adli Yargı Adalet Komisyonlarınca Bilirkişi Listelerinin Düzenlenmesi Hakkında Yönetmelik”e göre ceza yargılanmasında göre bilirkişilik yapmak isteyenler Üyelerimiz şahsen başvuruda bulunabilecekleri gibi, Şubemiz aracılığıyla da başvuru yapabilmektedir.Üyelerimiz 7 Ekim Çarşamba Gününe kadar Şubemize başvuruda bulunabilirler.

Yine 2016 Yılı için Kamulaştırma Davalarında Bilirkişilik yapmak isteyen Üyelerimizin de 23 Kasım Pazartesi gününe kadar Şubemize başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Bilirkişilik -güncelleme eğitiminin  yeterli katılım sağlandığı taktirde 6-7-8 Kasım tarihlerinde açılması düşünülmektedir. Katılım sağlamak isteyen üyelerimiz Şubemize başvuruda bulunabilirler.

Tüm Listelerde yer almak isteyen Üyelerimizin Eğitim almaları gerekmektedir.

 
Yüksek Lisans ve Doktora Proğramı Öğrenci Alımı

KTO Karatay Üniversitesi ve Mimarlar Odası Konya Şubesi arasında imzalanan ekteki protokola istinaden  yüksek lisans ve doktora proğramı öğrenci  alımı  yapılacaktır.

 <<<<PROTOKOL >>>>>

 <<<<BAŞVURU KOŞULLARI>>>>

 
BRÜKSEL  PARİS - 08-11 EKİM 2015
BELÇİKA – FRANSA
BRÜKSEL (1) – PARİS (2)
Pegasus Havayolları ile
 08-11 EKİM 2015 ( 3 gece/4 gündüz )

1.Gün :  KONYA – İSTANBUL – BRÜKSEL
Konya Havaalanında saat 06:30 ‘da buluşma. Bagaj ve bilet işlemleri ardından Pegasus Havayollarının 07:35 uçağı ile İstanbul’a hareket ile saat 08:50 varış. Dış hatlara geçiş ve Pasaport işlemleri sonrası 10:55 uçağı ile Brüksel’e hareket. Yerel saat ile 13:55’de varış ve pasaport kontrolünü takiben rehberimiz eşliğinde Brüksel’de panoramik şehir turumuz başlar. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel Stadyumu görülecek yerler arasındadır. Akşam yemeğin alınması sonrası Otelimize transfer. Odalara yerleşme ve geceleme Otelimizde.
Devamını oku...
 
2015 Yılı Plaket Törenimiz
 Meslekte 25,40 ve 50 yılını dolduran Üyelerimiz için düzenlediğimiz yemekli Plaket Törenimiz Öncü Sosyal Tesislerinde 26 Haziran2015 tarihinde gerçekleşti. Öncelikle Meslek hayatlarında 50, 40 yılı , daha sonra da 25 yılı tamamlayan Üyelerimize Plaketleri takdim edildi. Programımıza katılım sağlayan ; tüm Misafirlerimize ve Üyelerimize teşekkürlerimizle.

 

Devamını oku...
 
Mimar Evi Mesai Saatleri
Mimar Evi Mesai saatlleri 08.30-18.00 olarak yeniden düzenlenmiştir.Üyelerimize duyurulur.
 
Selçuk Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi ,Mimarlık Bölümü Tezsiz Yüksek Lisans

Selçuk Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi ,Mimarlık Bölümü 40 kişi kontenjanlı tezsiz yüksek lisans açmıştır. Başvuru tarihleri 27 Temmuz-5 Ağustos 2015 tarihleri arasında yapılacaktır. Öğrenci kabulde ALES şartı aranmamaktadır. Detaylar ekteki resimde yada Fen Bilimleri Enstitüsü adresinde yer almaktadır. İlgilenenlerin dikkatine…

 
Selçuklu Belediyesi Yapı Ruhsatı Başvuruları Hakkında

 Selçuklu Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından Yapı Ruhsatı başvuruları ile ilgili Şubemize iletilen yazı aşağıdadır. Üyelerimize duyurulur.

<< YAPI RUHSAT BAŞVURULARI  HK . İNDİR >> 

 

e - mimaran

Kimler Sitede


İstatistikler

Üyeler: 900
Haberler: 811
Web Bağlantıları: 0

 

 

Alternate title