Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color brick color green color

Haber ve Etkinlikler

FPSS slide image

Meslekte 40 ve 25 yılını dolduran Üyelerimiz için düzenlediğimiz ...

Devamı...
FPSS slide image

Meslekte 40 ve 25 yılını dolduran Üyelerimiz için düzenlediğimiz ...

Devamı...

Duyurular

Bulunduğunuz Sayfa :Anasayfa
Sözleşme

Elektronik İnza Hizmetleri İndirim Sözleşmesi ekte yer almaktadır. Üyelerimize duyurulur.

İletişim Bilgisi:0332 353 23 73 GSM:0506 114 23 17 Medine Toker

 >>>E-IMZA SOZLESME >>>

 
Selçuklu Belediyesi Yazısı
Selçuklu Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ilgi yazısı ile ;Ruhsat İşlemlerinde Elektronik Proje Kontrol ve Arşiv Sistemine (EPKAS) geçileceğini , 1 Ağustos tarihi itibari ile tüm projelerin elektronik ortamda alınacağını , bu tarihten sonra elektronik ortamda gelmeyen  projelerin kabul edilmeyeceğini , detaylı bilgiye www.selcuklu.bel.tr adresinden ulaşılabileceğini belirtmiştir. Üyelerimize duyurulur.
 
Plaket Törenimiz

 Mesleklerinde 50,40 ve 25 yılı dolduran üyelerimiz için düzenlemiş olduğumuz plaket törenimiz 17 Haziran cuma günü Öncü Sosyal Tesislerinde gercekleşmiştir. Aynı güm 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında düzenlediğimiz Mimarın Gözünden Kadın konulu fotoğraf ve resim sergisine katılım sağlayan mimarlaramıza da teşekkür belgeleri verilmiştir. Bizimle birlikte olan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle.

Devamını oku...
 
Mustafa Mermer İle Söyleşi
 
Şehir Estetiği Yönetmeliği Hakkında
 Konya Büyükşehir Belediyesi ilgi yazısında ; Şehir Estetiği Yönetmeliğinin 19.maddesi kapsamında Mimari Estetik Komisyununa sunulacak dosyaların hazırlanmasında yer alan belgeleri ekte belirtiğimiz şekilde Şubemize iletmiştir. Üyelerimize duyurulur.
 
Sütiçen Mimarlık Sergi ve Söyleşi
 
SEMPOZYUM

 Selçuk Üniversitesi Mimarlık Bölümü ile birlikte düzenlemiş olduğumuz II.Ulusal Engellileştirilenler Sempozyumu 7-8-9 Nisan 2016 tarihleri arasında Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kongre Merkezinde gerçekleşmiştir. Katılım sağlayan misafirlerimnize teşekkürlerimizle.

Devamını oku...
 
9 NİSAN MİMAR SİNAN'I ANMA GÜNÜ
 Mimar Sinan'ın ölümünün 428.Yılında düzenlediğimiz anma etkinliğimizde Mehmet Konuralp Söyleşisi ve Sergisiyle bizlerle birlikteydi. Aynı gün Dünya Durdukça Mimar Sinan'ın  Hayatı ve Eserleri konulu belgesel gösterimi de Şubemiz Arka Bahçe'sinde gerçekleşti. Bizleri kırmayıp gelen değerli büyüğümüze ve katılım sağlayan misafirlerimize teşekkürlerimizle.
Devamını oku...
 

e - mimaran

Kimler Sitede

Şuanda 3 misafir bağlı

İstatistikler

Üyeler: 1752
Haberler: 907
Web Bağlantıları: 0

 

 

Alternate title