Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color brick color green color

Haber ve Etkinlikler

FPSS slide image

Meslekte 40 ve 25 yılını dolduran Üyelerimiz için düzenlediğimiz ...

Devamı...
FPSS slide image

Meslekte 40 ve 25 yılını dolduran Üyelerimiz için düzenlediğimiz ...

Devamı...

Duyurular

Bulunduğunuz Sayfa :Anasayfa
Mustafa Mermer İle Söyleşi
 
Şehir Estetiği Yönetmeliği Hakkında
 Konya Büyükşehir Belediyesi ilgi yazısında ; Şehir Estetiği Yönetmeliğinin 19.maddesi kapsamında Mimari Estetik Komisyununa sunulacak dosyaların hazırlanmasında yer alan belgeleri ekte belirtiğimiz şekilde Şubemize iletmiştir. Üyelerimize duyurulur.
 
Sütiçen Mimarlık Sergi ve Söyleşi
 
SEMPOZYUM

 Selçuk Üniversitesi Mimarlık Bölümü ile birlikte düzenlemiş olduğumuz II.Ulusal Engellileştirilenler Sempozyumu 7-8-9 Nisan 2016 tarihleri arasında Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kongre Merkezinde gerçekleşmiştir. Katılım sağlayan misafirlerimnize teşekkürlerimizle.

Devamını oku...
 
9 NİSAN MİMAR SİNAN'I ANMA GÜNÜ
 Mimar Sinan'ın ölümünün 428.Yılında düzenlediğimiz anma etkinliğimizde Mehmet Konuralp Söyleşisi ve Sergisiyle bizlerle birlikteydi. Aynı gün Dünya Durdukça Mimar Sinan'ın  Hayatı ve Eserleri konulu belgesel gösterimi de Şubemiz Arka Bahçe'sinde gerçekleşti. Bizleri kırmayıp gelen değerli büyüğümüze ve katılım sağlayan misafirlerimize teşekkürlerimizle.
Devamını oku...
 
Plaket
 Plaket Törenimiz de Konya dışında olan 14. Dönem Yönetim Kurulu Sekreter Üyemiz Berrin Taşkazan'a 31 Mart tarihinde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında plaketi verildi. Kendisine yaptığı hizmetler için teşekkür ediyoruz.
 
SAĞLIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ

Medicana Hastanesi ile Şubemiz arasında yapilan Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi ektedir. Üyelerimize duyurulur.

>>>SAĞLIK HİZMETİ SÖZLEŞMESİ İNDİR >>>>

 
DÜNYA KADINLAR GÜNÜMÜZ

 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde “MİMARIN GÖZÜNDEN: KADIN” temalı sergimizin açılışı  Şubemiz "Mimar Evi'"nde saat 18.00 de yapılmıştır.   Sergimize resim ve fotoğraf göndererek bizlere destek olan ve katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkürlerimizle.

 

Devamını oku...
 

e - mimaran

Kimler Sitede

Şuanda 1 misafir bağlı

İstatistikler

Üyeler: 1698
Haberler: 895
Web Bağlantıları: 0

 

 

Alternate title