Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color brick color green color

Haber ve Etkinlikler

FPSS slide image

Şubemizin 14.Olağan Genel Kurulu , 22-23 Şubat tarihlerinde çoğunluk aranmaksızın gerç...

Devamı...
FPSS slide image

Meslekte 40 ve 25 yılını dolduran Üyelerimiz için düzenlediğimiz ...

Devamı...
FPSS slide image

Meslekte 40 ve 25 yılını dolduran Üyelerimiz için düzenlediğimiz ...

Devamı...

Duyurular

Bulunduğunuz Sayfa :Anasayfa
BİLİRKİŞİLİK BAŞVURALARI HAKKINDA

2015 Yılı için Bölge Adliye Mahkemesi Adli Yargı Adalet Komisyonlarınca Bilirkişi Listelerinin Düzenlenmesi Hakkında Yönetmelik" e göre bilirkişilik yapmakve “Ceza Muhakemesi Kanununa Göre İl Adli Yargı Adalet Komisyonlarınca Bilirkişi Listelerinin Düzenlenmesi Hakkında Yönetmelik”e göre ceza yargılanmasında göre bilirkişilik yapmak isteyenler Üyelerimiz şahsen başvuruda bulunabilecekleri gibi, Şubemiz aracılığıyla da başvuru yapabilmektedir.Üyelerimiz 9 Ekim Perşembe Gününe kadar Şubemize başvuruda bulunabilirler.

Yine  2015 Yılı için Kamulaştırma Davalarında Bilirkişilik yapmak isteyen Üyelerimizin de 24 Kasım Pazartesi gününe kadar Şubemize başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Tüm Listelerde yer almak isteyen Üyelerimizin Eğitim almaları gerekmektedir.

 
EĞİTİM
2015 yılı için "Kamulaştırma Bilirkişiliği" ve "Kamulaştırma Bilirkişiliği - Güncelleme " eğitimlerinin 24-25 Ekim tarihleri arasında açılması düşünülmektedir. Müracaat etmek isteyen Üyelerimizin Şubemize bilgi vermesi rica olunur.
 
Mesleki Denetim Uygulaması

Mesleki Denetim Uygulaması Hakkında Genel Merkez tarafından tüm Şubelerimize iletilen yazı ve yargı kararları ektedir. Üyelerimize duyurulur.

Ekler :  Yargı Kararları ve İletilen Yazı >>>> İndir.   

 
Türkiye Mimarlığını Sorguluyor
  Mimarlar Odası Bursa Şubesi tarafından  26-27 Eylül 2014 tarihlerinde Bursa’da  ‘Türkiye mimarlığını sorguluyor!’ konulu mimarlık sempozyumu düzenlenecektir. Üyelerimize duyurulur.   
 
PLAKET TÖRENİMİZ

 Meslekte 40 ve 25 yılını dolduran Üyelerimiz için düzenlediğimiz yemekli Plaket Törenimiz Öncü Sosyal Tesislerinde 11 Temmuz 2014 tarihinde gerçekleşti. Öncelikle Meslek hayatlarında 40 yılı , daha sonra da 25 yılı tamamlayan Üyelerimize Plaketleri takdim edildi. Programımıza katılım sağlayan ; başta Sayın Milletvekilimiz Ayşe Türkmenoğlu olmak üzere tüm Misafirlerimize ve Üyelerimize teşekkürlerimizle.

Devamını oku...
 
Birimlerimizle Bölge Toplantısı
 Şubemiz Birimleriyle , Ereğli Temsilciliğimiz evsahipliğinde Ereğli'de 7 Haziran tarihinde bölge toplantısı yapılmıştır. Yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri , karşılaşılan sıkıntılar , çözüm yolları hakkında Birim temsilcilerimizle karşılıklı istişarede bulunulmuştur. Katılım sağlayan tüm Birimlerimize ve üyelerimize teşekkür ederiz.
Devamını oku...
 
İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
 Sekreteryasını yürüttüğümüz İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Şubemiz Mimar Evi'nde 3 Haziran tarihinde İlimizdeki Tüm Meslek Odası Temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti. Katılım sağlayan Misafirlerimize teşekkür ediyoruz.
 
Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliği

2 Mayıs 1985 tarih ve 18916 mükerrer sayılı Resmi Gazetde yayımlanan Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliği geçici 6.maddesi , 22 Mayıs 2014 tarih ve 29007 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Yönetmelikle aşağııdaki şekilde değiştirilmiştir.

 <<<<DOSYA INDIR >>>>

 

e - mimaran

Kimler Sitede

Şuanda 2 misafir bağlı

İstatistikler

Üyeler: 774
Haberler: 723
Web Bağlantıları: 0

 

 

Alternate title