Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color brick color green color

Haber ve Etkinlikler

FPSS slide image

Meslekte 40 ve 25 yılını dolduran Üyelerimiz için düzenlediğimiz ...

Devamı...
FPSS slide image

Meslekte 40 ve 25 yılını dolduran Üyelerimiz için düzenlediğimiz ...

Devamı...

Duyurular

Bulunduğunuz Sayfa :Anasayfa
Sütiçen Mimarlık Sergi ve Söyleşi
 
SEMPOZYUM

 Selçuk Üniversitesi Mimarlık Bölümü ile birlikte düzenlemiş olduğumuz II.Ulusal Engellileştirilenler Sempozyumu 7-8-9 Nisan 2016 tarihleri arasında Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kongre Merkezinde gerçekleşmiştir. Katılım sağlayan misafirlerimnize teşekkürlerimizle.

Devamını oku...
 
9 NİSAN MİMAR SİNAN'I ANMA GÜNÜ
 Mimar Sinan'ın ölümünün 428.Yılında düzenlediğimiz anma etkinliğimizde Mehmet Konuralp Söyleşisi ve Sergisiyle bizlerle birlikteydi. Aynı gün Dünya Durdukça Mimar Sinan'ın  Hayatı ve Eserleri konulu belgesel gösterimi de Şubemiz Arka Bahçe'sinde gerçekleşti. Bizleri kırmayıp gelen değerli büyüğümüze ve katılım sağlayan misafirlerimize teşekkürlerimizle.
Devamını oku...
 
Plaket
 Plaket Törenimiz de Konya dışında olan 14. Dönem Yönetim Kurulu Sekreter Üyemiz Berrin Taşkazan'a 31 Mart tarihinde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında plaketi verildi. Kendisine yaptığı hizmetler için teşekkür ediyoruz.
 
SAĞLIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ

Medicana Hastanesi ile Şubemiz arasında yapilan Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi ektedir. Üyelerimize duyurulur.

>>>SAĞLIK HİZMETİ SÖZLEŞMESİ İNDİR >>>>

 
DÜNYA KADINLAR GÜNÜMÜZ

 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde “MİMARIN GÖZÜNDEN: KADIN” temalı sergimizin açılışı  Şubemiz "Mimar Evi'"nde saat 18.00 de yapılmıştır.   Sergimize resim ve fotoğraf göndererek bizlere destek olan ve katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkürlerimizle.

 

Devamını oku...
 
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Mimarlar Odası Konya Şubemizde, SİZ’lerden gelen fotoğraf ve resimlerle “MİMARIN GÖZÜNDEN: KADIN” isimli sergi düzenlenecektir. Sergi için seçilen fotoğraf ve resimler 8 Mart – 12 Mart 2016 tarihleri arasında şubemizde sergilenecektir.
Sergiye fotoğraf ve/veya resimle katılmak isteyenler 4 Mart 2016 tarihine kadar fotoğraf/resim ve kendileri hakkında kısa bir bilgi ile aşağıdaki iletişim adresine gönderebilirler.
İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

İletişim: Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır
Web: konyamimod.org.tr
Sergi açılışı: 8 Mart 2016 saat: 18:00 Mimarlar Odası Konya Şubesi Arka Bahçe
 
Plaket Töreni
 Yönetim Kurulumuzun 18 Şubat 2016 tarihinde yapmış olduğu toplantısında: 14.Dönemde görev almış olan Yönetim Kurulu Üyelerimize yaptıkları hizmetler anısına plaket verildi. Şehir dışında olması sebebiyle Sekreter Üyemiz Berrin Taşkazan katılım sağlayamadı. Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Üyelerimize , gerçekleştirdikleri çalışmalar için teşekkür ediyoruz.
Devamını oku...
 

e - mimaran

Kimler Sitede


İstatistikler

Üyeler: 1659
Haberler: 893
Web Bağlantıları: 0

 

 

Alternate title