Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color brick color green color

Haber ve Etkinlikler

FPSS slide image

Şubemizin 14.Olağan Genel Kurulu , 22-23 Şubat tarihlerinde çoğunluk aranmaksızın gerç...

Devamı...
FPSS slide image

Meslekte 40 ve 25 yılını dolduran Üyelerimiz için düzenlediğimiz ...

Devamı...
FPSS slide image

Meslekte 40 ve 25 yılını dolduran Üyelerimiz için düzenlediğimiz ...

Devamı...

Duyurular

Bulunduğunuz Sayfa :Anasayfa
Mimarlarımıza Özel Kredi Fırsatı

 

ODEA  BANK  KREDİ FIRSATI

 

 
Mimar Sinan'ın 427.Ölüm Yıldönümü

 

Mimarlar Odası Konya Şubesi Basın Bildirisi:

 

 
Konutun Geleceği

 IABA 2015 Antalya III.Uluslararası Mimarlık Bienali'ne doğru "Mimarlığın ve Kentlerin Geleceğini Tartışıyoruz " HazırlıkToplantılarının 5.olan  "Konutun Geleceği" konulu etkinlik İlimizde gerçekleşti. Katılım sağlayan Misafirlerimize ve üyelerimize teşekkürlerimizle..

Devamını oku...
 
İstanbul Yapı Fuarı Teknik Gezi Programı

İSTANBUL YAPI FUARI – TURKEY BUİLD 2015
Pegasus Hava Yolları ile…
24.04.2015 / 25.04.2015  -  1 GECE - 2 GÜN

1.GÜN  24.04.2015 : İstanbul
Saat 05.00’da Konya Havaalanı’nda buluşma. Pegasus hava yollarının PC189 sefer sayılı uçağı ile  06:00’da Konya’dan İstanbul’a uçuyoruz. 07.15‘de İstanbul'a varışımız ile kahvaltımızı alarak Yapı Fuarı’na gidiyoruz. Fuar sonunda akşam yemeği  ve otele yerleşme. Geceleme otelimizde..
Devamını oku...
 
Üye Bilgi Sisteminin Güncellenmesi

TMMOB Mimarlar Odası 44. Dönem Genel Kurul Kararları çerçevesinde şekillenen Mimarlık Araştırmaları (Mim.Ar) Çalışma Grubu tarafından yürütülen “TMMOB Mimarlar Odası Araştırma Merkezi (Mim.Ar) Mimarlar Odası Üye Bilgi Sisteminin Güncellenmesi için Mimarların Mesleki Profilinin Değişimi Araştırması (1995-2015)” kapsamında ekte örneği belirtilen formun indirilerek tüm üyemiz tarafından dldurularak Şubemize iletilmesi  önemle rica olunur.. Üyelerimiz teşekkürlerimizle ..

>>>>ÜYE BİLGİ GÜNCELLEME FORMU İNDİR<<<<


 

 

 
Konutun Geleceği
 IABA 2015 Antalya III.Uluslararası Mimarlık Bienali'ne doğru "Mimarlığın ve Kentlerin Geleceğini Tartışıyoruz " HazırlıkToplantıları "5 " kapsamında düzenlenecek olan "Konutun Geleceği" konulu etkinlik afişi ektedir. Katılımlarınızı bekleriz.
 
BÜYÜK ENDÜLÜS TURU

15-20 Mayıs 2015 tarihlerinde düzenlenecek olan , 6 gün ,5 gece konaklamalı Büyük Endülüs Tur (Madrid ve Barcelona dahil ) Programı ektedir. Ön kayıt 20 Şubat tarihine kadar alınacaktır . Üyelerimize duyurulur.

BÜYÜK ENDÜLÜS TURU
(MADRİD VE BARCELONA DAHİL )
THY ile 15-20 Mayıs 2015
5 Gece /6 Gün
Malaga – Granada - Cordoba - Sevilla - Toledo –Madrid – Barcelona

1.Gün / 15.05.2015                                                        Konya - İstanbul – Malaga- Granada
Konya Havalimanı’nda 04:30 buluşma.  Türk Havayolları’nın tarifeli TK2043 iç hat seferi ile 05.40’da Atatürk Havalimanı’na uçuş. 07.00’da İstanbul’a varış ve dış hatlar terminaline geçiş.. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından, TK2043 sayılı uçuşumuz ile saat 09.40’da Malaga’ya hareket. Yerel saat ile 13.10’da Malaga’ya vardıktan sonra bizi bekleyen aracımızla Granada şehrine transfer. Granada’ya varışımızla El Hamra Sarayı ve Cennet-ül Arif Bahçeleri turu yapılacaktır. Otele transfer ve yerleşme sonrası Otel’de akşam yemeğin alınması. Geceleme otelde.PUERTA DE ALJİBES HOTEL vb.

Devamını oku...
 
Konya Kent Estetiği Yönetmeliği

Konya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı tarafından Şubemize iletilen Konya Kent Estetiği Yönetmeliği  ektedir. Görüşlerinizi Şubemize bildirmeniz önemle rica olunur.

 Kent Estetiği Yönetmeliği - İNDİR 

 

e - mimaran

Kimler Sitede


İstatistikler

Üyeler: 854
Haberler: 773
Web Bağlantıları: 0

 

 

Alternate title